Hakkımızda

Hair Hause

Hair Hause 1999 yılından bu yana profesyonel anlamda hizmet veren bir işletmedir. 1978 yılında doğan Hasan Geçer tarafından kurulan Hair Hause yıllar içerisinde büyümeye devam etmektedir. Nitelikli hizmetleri ile öne çıkan işletme koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

1989 yılında mesleğe başlayan Hasan Geçer bu süre içerisinde deneyim kazanarak çalışmalarını sürdürmüştür. 1999 yılına gelindiğinde kendi işletmesini kuran Hasan Geçer o günden bu yana deneyimli bir kadro ile profesyonel nitelikte hizmetlere imza atmaktadır.

33 yıldan bu yana mesleğe kendisini adayan Hasan Geçer, bu süre zarfında istihdama da katkı sunmuştur. Yanında çalışanların eğitiminde ve yetiştirilmesinde önemli katkılar sunması en önemli hizmetlerinden biridir.

Çok sayıda personelin eğitilmesi, mesleğe katkılarının sağlanması bu çalışmaların doğal bir sonucudur. Hair Hause nitelikli hizmetleri ile öne çıkan bir işletmedir. Burada verilen hizmetler koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı olarak yürütülür.

Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarının yanı sıra günün değişen trendleri de işletme tarafından yakından takip edilir. Bu nedenle de sektörün öncüleri arasında yer alır. İşletmenin hizmet kalitesi yüksektir ve VIP hizmet anlayışı ile kişiye özel çalışmalara da imza atılır.

Müşterilerin tüm beklentilerinin karşılanması konusunda koşulsuz bir yaklaşım sergilenir. Müşteri memnuniyeti işletmenin en önemli hedefleri arasında ilk sırada yer alır. Bu nedenle de yapılan çalışmalar profesyonel niteliktedir.

Hasan Geçer, mesleğe adanmışlık anlayışı ile çalışmalarını yürüten profesyonel bir kuafördür. Hair Hause aracılığı ile sürdürdüğü çalışmalarında deneyimli ekip arkadaşları ile yol alır. Bu çalışmalar sırasında yeni yol arkadaşlarının yetiştirilmesi ve mesleğe katkı sunmaları amacı ile gerekli eğitimler de kendilerine verilir.

Hair Hause kaliteli hizmet almak isteyenler açısından en doğru adrestir. Hasan Geçer’in yıllara varan deneyimleri ve işine olan bağlılığının sonuçları arasında yer alan müşteri memnuniyeti işletmenin olmazsa olmazları arasında yer alır.

Kuaförlük mesleğine yönelik olarak dünya trendlerinin yakından takip edilmesi ve her türlü yeniliğin mesleki anlamda hızlı entegrasyonu Hasan Geçer tarafından bizzat sağlanmaktadır.
Hair Hause bu noktada profesyonel bir işletme olarak Hasan Geçer öncülüğünde büyümeye devam etmektedir.