Sanatı ve kalitesinden yıllardır ödün vermeyen Hasan beye teşekkürler, ellerinize sağlık.

07 Eylül 2022

Ercan Erdem

Hasan Bey ilgili ve tecrübeli. Memnun kaldım. Gitmeden önce mutlaka randevu alın. 5 Yıldız

31 Ağustos 2022

Ali S. Bayraktar

Tecrübeli ellerden kaliteli malzemeler ile güleryüzlü bir kuaför hizmeti almak için Hasan Geçer'e gelebilirsiniz. If you want to get a hair service from experienced hands with equipment of good quality and smiling faces, you can come to Hasan Geçer.

31 Ağustos 2022

Emirhan Sezer

Uzun zamandır Hasan Bey'in müşterisiyim. Gerek işine verdiği önem gerekse muhabbeti ile İzmir' in kalbur üstü berberberindendir. Deneyenlerin pişman olacağını düşünmüyorum.

03 Ağustos 2022

Tolga Has

Yabancı arkadaşımı Hasan bey'e getirdim ve sonuçtan çok memnun kaldı, kesinlikle tekrar gelip yeni saç ve sakal tıraşı olmak istiyor. Ağda işi de mükemmel, cilt bakımıda. Her şey 10 numara, fiyatlar makul. Saç kesimi için Hasan bey'in tavsiyesine uymakta fayda var

27 Temmuz 2022

Yasmine Baya

Günümüz modasına ve saç kesimlerine hakim bir ekiple saç kesiminin yanında manükür pedikür ve ağda hizmetleri de mevcut, kaliteli , temiz ve parasının karşılığını hak eden bir işletme.

26 Mayıs 2022

Team Slayer

Inanılmaz iyi, yetenekli ve samimidir kendisi. Müşterilerini çok önemser. Mahvolmuş saçlarımı hayata döndürdü, kafanızı onun ellerine güvenle bırakabilirsiniz.

29 Aralık 2021

Zoltan Berk Sari

İnanılmaz güzel saç kesimleriyle sizi mutlu edecek bir yer.

15 Şubat 2020

Taylan Yiğit

Temiz titiz işini severek yapan başarılı erkek kuaförü

15 Şubat 2020

Hasan UYANIK

Üstün hizmet, mükemmel sanat ve samimi, temiz ortam...

27 Aralık 2019

Ufuk Tezer

Harika bir berber ve hizmet. Ekip halinde çok başarılı. Alsancakta Kıbrıs şehitleri caddesinde bulunan ve kolaylikla bulabileceğiniz bir yerde. Berberden çok uzman ve dosthane ellere kendinizi bırakarak saç, sakal kesimi, cilt bakımı dahil herşeyi yaptirabileceğiniz bir dükkan. Internet ve sıcak içecek hizmeti arada beklerken sıcak bir ortamda muhabbet ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamamanizi sağlıyor. Mutlaka uğrayın. Berberden çok bir dost kazanın.

02 Aralık 2018

İlyas Ergel

Yorum Yapın